Ваша корзина
0 товарів - 0,00 грн.
Ваша корзина поки що пуста!
Ваш продукут Ціна

tel(098) 190 83 21kievstar viber logo-велосипеди.

          (099) 072 43 17 mts icon viber logo- одяг, взуття.

Тренування на велосипеді покращує сексуальне життя жінок

Нові дослідження показують, що їзда на велосипеді покращує сексуальне життя для жінок
Чим більше жінка їздить на своїх велосипеді, тим кращим буде їх сексуальне життя. Це підтверджується дослідженням Каліфорнійського університету, опублікованим у науковому журналі Journal of Sexual Medicine. Все більше жінок катаються на велосипеді


Останніми роками збільшується кількість тренажерних залів, які використовують велосипед для своїх занять від таких специфічних дисципліни як гідробайк, на якому можна покататись у басейні до звичайного і вже привичного спінінгу тобто занять на велотренажерах у групах де не просто крутиш педалі і це повірте нудно а під керівництвом досвідченого тренера виконується спеціальна програма та ще й у групі під музику зі змінами темпу, сидячи та стоячи. Врешті-решт, велосипед - чудовий спосіб підтримки та трунуваня ніг, живота та звісно ж сідниць, особливо при їзді стоячи.

bicicletta donna 696x392
Можливо ви не раз чули або читали що їзда на велосипеді може завдати шкоди сечовивідним шляхям. Але останні дослідження показали що це не зовсім вірно. як і у будь-якій справі що за багато то не здорово. якщо ваші заняття не дуже довігі і не дуже інтенсивіні то ви не несете ніяких ризиків.


Достатньо подивитисься на велосипедистів і велосиепедисток професіоналів які проходять обстеження до 2 разів на рік і у них не виявлено ніяких відхилень про які так часто говорять. Думка експерта "Ми виявили, що люди, які регулярно їздять на велосипеді , мають краще сексуальне життя", - пояснює Томас Гейтер один з основних авторів дослідження.

Прочитано 48 разів

Вас можуть зацікавити

  • MTB велосипеди 26
  • MTB велосипеди 27.5
  • MTB велосипеди 29
7 300 грн.
Кількість:
14 750 грн.
Кількість:
11 990 грн.
Кількість:
12 900 грн.
Кількість:
14 700 грн.
Кількість:
9 390 грн.
Кількість:
11 500 грн.
Кількість:
Top