Тільки у нас!

Доставка зібраного велосипеда до підїзду !*

*У Львові, Франківську та області.

Тренувальний ефект катань на велосипеді

Велоспорт є відмінним засобом, щоб привести в тонус м'язи ніг та сідниць а також як засіб боротьби з целюлітом. Залежно від вашого фізичного стану  ви повинні поступово збільшувати навантаження - тобто інтенсивність та час їзди на велосипеді. Не перестарайтеся, щоб не перевантажити, м'язи стегна.   А для цьогоо застосовуємо легшу передачу і більше педалюємо - про що у попередній статі. На відміну від того, що ви б могли подумати, у їзді на велосипеді беруть участь також мязи рук і черевного пресу. Можлио не  так виражено, тому що ці м'язи повинні нести тільки навантаження від водіння та вібрації на кермі.

Для повноти тренування, я б порадив вам робити у перервах між їздою кілька циклів віджиманнь. Або прямо таки виділити один день на тиждень час для зміцнення мязів грудей і рук. Мязи ж  преса, вже працюють набагато інтенсивніше під час їзди , тому що під час педалювання, вони скорочуються , щоб утримувати вас у вертикальному положенні на велосипеді і по друге , щоб збалансувати скорочення м'язів спини які безпосередньо задіяні у педалюванні.

 Тренувальні виїзди на велосипеді

Для того, щоб як найефективніше використати велосипед , робіть так: на початку виїзду на велосипеді, крутіть педалі повільно протягом десяти хвилин, щоб розігріти ваші мязи, потім зупиніться на кілька хвилин, щоб виконати вправи на розтягування. Розтягуйте акуратно (без доведення до відчуття болі) м'язи ніг, тулуба і рук. Після цих вправ, знову сідаємо на велосипеді і їздимо протягом 30 хвилин, достатньо швидко (не забуваємо слідкувати за кількість обертів педалі ) але без ривків. І в кінці виділіть ще 15 хв на розтяжку, але тепер знаходьтесь у кожній статичній позиції принаймні по 40 секунд,( наклонились уперед, щоб розтягнути мязи спини і тягнемось до землі 40 сек) щоб добре розім'яти гомілки, біцепс, груди та мязи верхньої частини спини. Це саме ті частини тіла, які, як правило, найменше  працюють під час їзди на велосипеді і як говорять "затікають".

Правильне харчування

Що на столі? Усього кілька здорових звичок.

Для отримання енергії м'язи потребують глюкози. Її забезпечують вуглеводні. Найбільш підходить для аеробної діяльності, такої як  їзда на велосипеді, складні вуглеводні, тому що вони віддають глюкозу повільно і поступово. Отже на обід, передбачте якусь страву з макаронами або рису. Або внесіть у свій раціон блюдо з овочів, хліба та каш ( вівсяна, можуть бути і батончики з вівса ).

Білки нам потрібні для відновлення і підвищення м'язової маси, я б вам порадив з’їсти їх на вечерю.  Отже м'ясо, рибу, квасолю, горох  та інші бобові  і яйця залишимо  на вечерю
Не погано б було підправити наші блюда  оливковою  або сонячниковою олією. Жири, які там містяться, по суті, допомагають нашому організму засвоювати вітаміни та несуть вже готову енергію для наших м’язів .

Водяний режим при тренуваннях

Під час виїздів, завжди беріть з собою пляшку води з соляним розчином( кальцій, магній та інші елементи але  не кухонною сіллю!!!)  їх можна знайти в аптеках  (або ви можете знайти їх навіть у супермаркеті)  і якщо передбачається  легке тренування візьміть просто воду. Підтримуйте постійний рівень гідратації (насичиності нашого організму водою- адже ми як кавун на 80% з води!),  він запобігає судомам і перенавантаженню  серця та покращує кровообігу. Адже ми потіємо і відаємо рідину з крові вона стає більш густа і серцю стає важче перекачувати її по тілу.

Читати 716 разів
Детальніше в цій категорії: « Схуднути на велосипеді

Останні переглянуті

c_tomahawk_29_black_enl
Comanche Tomahawk 29
12100 грн.

Контакти

tel (+38) 098-19-08-321 kievstar
 

Email: velolviv_zkaz@ukr.net

Top