Ваша корзина
0 товарів - 0,00 грн.
Ваша корзина поки що пуста!
Ваш продукут Ціна

tel(096) 93 96 403kievstar viber logo

Молоко як засіб від зневоднення для велосипедиста.

Як що ви часто тренуєтесь і відчували спрагу та намагалися її подолати за допомогою різних напитків то ця стаття для вас! Ви будете дуже здивовані що у магазині можна знайти для такої ситуації щось більш ефективне аніж газовані напитки.

Молочні продукти можуть бути більш ефективним засобом відновлення рідини в організмі під час фізичних навантажень, ніж спеціальні спортивні напої. До такого висновку прийшли вчені Університету Гріффіта, одного з провідних спортивних університетів Австралії.

Дослідження полягало в порівнянні молочних напоїв і традиційних спортивних напоїв з вмістом карбогідратів / електроліту. Вчені стверджують, що незбиране молоко марки Pauls, соєве молоко бренду So Good, молочні напої Nestle і Sustagen Sport, більш ефективні способи регидратации, ніж популярний Powerade.

Milk 790x527

Дослідження, яке опубліковано у виданні «Applied Physiology, Nutrition and Metabolism», полягало в спостереженні 15 «рекреаційно активних» чоловіків, які мали їхати на стаціонарно встановлених велосипедах у важкій одязі, щоб посилити виділення поту  і як результат підвищення зневоднення.

Кожен учасник крутив педалі в режимі від 70 до 80 відсотків від максимального серцевого ритму, визначеного для чоловіків згідно їхнього віку, до поки 1,8% їх початкової маси не було втрачено. Потім протягом години вони повинні були вживати один з 4 напоїв в обсязі що дорівнює 150% від втраченої маси тіла. Після чого протягом 4:00 тестувалися зразки крові і сечі, а також маса тіла і реакція шлунково-кишкового тракту. В результаті, було виявлено, що учасники, які брали Powerade відновили втрачену масу тіла в меншому обсязі, ніж ті, хто пив молочні напої.

Дослідники встановили, що найкраще відновили рідина ті, хто пив Sustagen Sport. Вони пояснюють це вмістом в напої додатково білка і натрію, які раніше показали гарні результати по затримці рідини в організмі після тренування.

З іншого боку, мужчини які вживали Sustagen Sport відзначили здуття живота і тяжкість в організмі, у порівнянні з Powerade.

Дослідження показало, що напої на основі молока краще сприяють відновленню рідини в організмі під час занять спортом, ніж функціональні напої з вмістом електроліту.

Варто також додати, що під час експерименту було встановлено низький вплив зневоднення на продуктивність. Але вживання рідини важливо, щоб підтримувати внутрішню температуру тіла на оптимальному рівні і уникнути перегріву.

Звичайно, необхідні додаткові дослідження, щоб з'ясувати як інші молочні продукти впливають на гідратацію. Але, в будь-якому випадку, молоко хороший вибір після їзди на велосипеді, тому що містить білок і допоможе організму швидше відновитися.

Прочитано 918 разів

Вас можуть зацікавити

  • MTB велосипеди 26
  • MTB велосипеди 27.5
  • MTB велосипеди 29
7 300 грн.
Кількість:
14 750 грн.
Кількість:
11 990 грн.
Кількість:
12 900 грн.
Кількість:
14 700 грн.
Кількість:
9 390 грн.
Кількість:
11 500 грн.
Кількість:
Top