Тільки у нас!

Доставка зібраного велосипеда до підїзду !*

*У Львові, Франківську та області.

Білок: Не лише для силових сортсменів

Білок: Не лише для силових сортсменів

Одного дня мене відвідав велосипедист який намагався похудати аби покращити свої результаты. Сидячи на своїй дієті він скаржився на постійний голод і погану працездатність. О крім того він ніяк не міг зрозуміти чому він не втрачав вагу. Я попросив його протягом усього наступного тижня записувати все, що він їсть.

Перед інтенсивною 2годинним тренуванням на велосипеді він не снідав. На обід з'їдав макарони з капустою брокколі часником із невеликою кількістю рослинного масла плюс спортивний батончик. До обіду він був дуже голодний і намагався наїстися нежирною їжею - хлібом знежиреною випічкою і спортивними батончиками. На вечерю він знову їв макарони.

Велосипедист не міг похудати тому що в першій половині дня він мучив себе голодом а потім в другій половині дня періїдав. Кромі того він мало споживав білків. Я порадив йому перед тренуванням на сніданок їсти їжу багату на вуглеводні і яка б містила невелику частину білка пищу (яйцо-пашот на скибочці підсмаженого пшеничного хліба з фруктами).

Відразу після тренування він з'їдав що небудь вуглеводне (спортивний батончик) аби посприяти поповненню вуглеводних запасів. До своїх макаронів на полудень він додавав трохи курки і випивав стакан знежиреного молока. В обід він з'їдав легку закуску яка містила невелику кількість білка (солоні крендельки і скибочка сиру).

На вечерю він зїдав багату вуглеводами їжу (рис підсмажений на невеликій кількості рослинного масла), який також містив а 100-200 грамів мяса, птиці або риби. Добавивши у свій раціон білок і збільшив частоту їди він перестав відчувати голод і почував себе більш насиченим при меншій кількості калорій. Він поступово скинув вагу а його самопочуття на тренуваннях покращилось.

Читати 763 разів

Останні переглянуті

Контакти

tel (+38) 098-19-08-321 kievstar
 

Email: velolviv_zkaz@ukr.net

Top