Ваша корзина
0 товарів - 0,00 грн.
Ваша корзина поки що пуста!
Ваш продукут Ціна

tel(098) 190 83 21kievstar viber logo-велосипеди.

          (099) 072 43 17 mts icon viber logo- одяг, взуття.

Екстремальне катання на байці, так чи інакше, пов'язане з високою небезпекою і ризиком. Кожен раз, сідаючи на велосипед, і роблячи трюк, ви ризикуєте отримати серйозну травму, наслідки якої можуть бути не передбачувані ...

У світі екстриму такі випадки не рідкість багато професійних райдерів надовго втрачають можливість кататися, а деякі залишаються інвалідами назавжди.

Здавалося б, що травми, це доля тільки професійних спортсменів і екстремалів, але практика показала що серед любителів такі випадки трапляється не менше, а то і більше.

У більшості випадків, падіннями страждають недосвідчені новачки, які недавно катаються і тільки освоюють ази майстерності — навчаються в велоекстрімі .

Нові дослідження показують, що їзда на велосипеді покращує сексуальне життя для жінок
Чим більше жінка їздить на своїх велосипеді, тим кращим буде їх сексуальне життя. Це підтверджується дослідженням Каліфорнійського університету, опублікованим у науковому журналі Journal of Sexual Medicine. Все більше жінок катаються на велосипеді

Велоспорт є відмінним засобом, щоб привести в тонус м'язи ніг та сідниць а також як засіб боротьби з целюлітом. Залежно від вашого фізичного стану  ви повинні поступово збільшувати навантаження - тобто інтенсивність та час їзди на велосипеді. Не перестарайтеся, щоб не перевантажити, м'язи стегна.  

     У цій статі хотів би поділиться досвідом застосування велосипеда для схуднення і не тільки. Одного разу  спостерігав, як жінка каталася я б сказав тренувалася на велосипеді по біговій доріжці стадіону. Намотувала кола, раз за разом. Була одягнена досить тепло, хоча на вулиці було 22 градуси тепла, напевно, основна мета все таки була схуднення. Покатавшись так з пів години зупинилася і зробила кілька вправ на руки. На цьому все й закінчилося.

Як що ви часто тренуєтесь і відчували спрагу та намагалися її подолати за допомогою різних напитків то ця стаття для вас! Ви будете дуже здивовані що у магазині можна знайти для такої ситуації щось більш ефективне аніж газовані напитки.

Молочні продукти можуть бути більш ефективним засобом відновлення рідини в організмі під час фізичних навантажень, ніж спеціальні спортивні напої. До такого висновку прийшли вчені Університету Гріффіта, одного з провідних спортивних університетів Австралії.

Мабуть кожен з вас задавався питанням, скільки зірочок на велосипеді який я хочу придбати і чому їх так багато? Отже за звичай з переді 3 а позаду 6-7 і того майже 18-21 або і більше «передач». Щоб розібратись у цій кількості передач почну з самого кінця!

Оптимальна кількість оборотів педалі у хв. при їзді на велосипеді складає біля 90 об\хв.

Вот тебе десять причин, по которым стоит внести в свою жизнь велосипедные прогулки:

Больше – лучше ?

Я работала со спортсменом который принимал множество всяких витаминов. "Нет ничего плохого в том что я принимаю все эти витамины?" - спросил он меня Я рассказала ему о возможных опасностях приема высоких доз а затем спросила: "Ты замечаешь каку ю-нибу дь разницу?" Единственное что он заметил так это то что его моча была очень желтой. "Что насчет твоей спортивной формы? Ты чувствуешь какие-нибудь улучшения? " - спросила я его.

Білок: Не лише для силових сортсменів

Одного дня мене відвідав велосипедист який намагався похудати аби покращити свої результаты. Сидячи на своїй дієті він скаржився на постійний голод і погану працездатність. О крім того він ніяк не міг зрозуміти чому він не втрачав вагу. Я попросив його протягом усього наступного тижня записувати все, що він їсть.

Деякі люди думають, що їм потрібно тренуватися з низькою інтенсивністю, аби скинути зайву вагу, оскільки таким чином жири більше задіюються в процесах обміну речовин (метаболічних процесах). Проте це припущення не має під собою грунту. Регулярні фізичні навантаження сприяють схудненню лише тому, що допомагають створити дефіцит калорій.

Вас можуть зацікавити

  • MTB велосипеди 26
  • MTB велосипеди 27.5
  • MTB велосипеди 29
7 300 грн.
Кількість:
14 750 грн.
Кількість:
11 990 грн.
Кількість:
12 900 грн.
Кількість:
14 700 грн.
Кількість:
9 390 грн.
Кількість:
11 500 грн.
Кількість:

Візьміть також взуття для їзди на велосипеді зі скидкою

  • Кросівки та кеди
1 590 грн.
Кількість:
900 грн.
Кількість:
1 490 грн.
Кількість:
1 790 грн.
Кількість:
1 890 грн.
Кількість:
1 300 грн.
Кількість:
1 150 грн.
Кількість:
1 120 грн.
Кількість:
1 590 грн.
Кількість:
1 220 грн.
Кількість:
Top