Тільки у нас!

Доставка зібраного велосипеда до підїзду !*

*У Львові, Франківську та області.

Тренуваня

Тренуваня

Як що ви часто тренуєтесь і відчували спрагу та намагалися її подолати за допомогою різних напитків то ця стаття для вас! Ви будете дуже здивовані що у магазині можна знайти для такої ситуації щось більш ефективне аніж газовані напитки.

Молочні продукти можуть бути більш ефективним засобом відновлення рідини в організмі під час фізичних навантажень, ніж спеціальні спортивні напої. До такого висновку прийшли вчені Університету Гріффіта, одного з провідних спортивних університетів Австралії.

Деякі люди думають, що їм потрібно тренуватися з низькою інтенсивністю, аби скинути зайву вагу, оскільки таким чином жири більше задіюються в процесах обміну речовин (метаболічних процесах). Проте це припущення не має під собою грунту. Регулярні фізичні навантаження сприяють схудненню лише тому, що допомагають створити дефіцит калорій.

Для предупреждения хронического переутомления очень важно полностью возмещать запасы гликогена в мышцах после энергичных тренировок. В зависимости от объема тренировок необходимо потреблять от 6 до 10 г углеводов на кг массы тела в день.

Очень важно принимать углеводы непосредственно (не позже, чем через 30 минут) после интенсивной тренировки, длящейся несколько часов.

Больше – лучше ?

Я работала со спортсменом который принимал множество всяких витаминов. "Нет ничего плохого в том что я принимаю все эти витамины?" - спросил он меня Я рассказала ему о возможных опасностях приема высоких доз а затем спросила: "Ты замечаешь каку ю-нибу дь разницу?" Единственное что он заметил так это то что его моча была очень желтой. "Что насчет твоей спортивной формы? Ты чувствуешь какие-нибудь улучшения? " - спросила я его.

Білок: Не лише для силових сортсменів

Одного дня мене відвідав велосипедист який намагався похудати аби покращити свої результаты. Сидячи на своїй дієті він скаржився на постійний голод і погану працездатність. О крім того він ніяк не міг зрозуміти чому він не втрачав вагу. Я попросив його протягом усього наступного тижня записувати все, що він їсть.

Вот тебе десять причин, по которым стоит внести в свою жизнь велосипедные прогулки:

Мабуть кожен з вас задавався питанням, скільки зірочок на велосипеді який я хочу придбати і чому їх так багато? Отже за звичай з переді 3 а позаду 6-7 і того майже 18-21 або і більше «передач». Щоб розібратись у цій кількості передач почну з самого кінця!

Оптимальна кількість оборотів педалі у хв. при їзді на велосипеді складає біля 90 об\хв.

Мой друг готовился к велогонке на 200 км. Когда за неделю до соревнований он выехал на свою 100-км горную тренировку, то почувствовал скованность и тяжесть в ногах, однако решил, что разомнется по ходу тренировки. Чтобы закончить свое первое восхождение, ему пришлось приложить максимум усилий - в подъем, который он обычно преодолевал с легкостью, он ехал на своей самой маленькой передаче. Забравшись же наверх, он все бросил и повернул домой.

Сторінка 1 із 2

Останні переглянуті

bmx-comanche-namobi.jpg
BMX Comanche Namobi
9087 грн.

Контакти

tel (+38) 098-19-08-321 kievstar
 

Email: velolviv_zkaz@ukr.net

Top