Ваша корзина
0 товарів - 0,00 грн.
Ваша корзина поки що пуста!
Ваш продукут Ціна

tel(096) 93 96 403kievstar viber logo

Тренуваня

Екстремальне катання на байці, так чи інакше, пов'язане з високою небезпекою і ризиком. Кожен раз, сідаючи на велосипед, і роблячи трюк, ви ризикуєте отримати серйозну травму, наслідки якої можуть бути не передбачувані ... У світі екстриму такі випадки не рідкість багато професійних райдерів надовго втрачають можливість кататися, а деякі залишаються інвалідами назавжди. Здавалося б, що травми, це доля тільки професійних спортсменів і екстремалів, але практика показала що серед любителів такі випадки трапляється не менше, а то і більше. У більшості випадків, падіннями страждають недосвідчені новачки, які недавно катаються і тільки освоюють ази майстерності — навчаються в велоекстрімі .
Нові дослідження показують, що їзда на велосипеді покращує сексуальне життя для жінок Чим більше жінка їздить на своїх велосипеді, тим кращим буде їх сексуальне життя. Це підтверджується дослідженням Каліфорнійського університету, опублікованим у науковому журналі Journal of Sexual Medicine. Все більше жінок катаються на велосипеді
Велоспорт є відмінним засобом, щоб привести в тонус м'язи ніг та сідниць а також як засіб боротьби з целюлітом. Залежно від вашого фізичного стану  ви повинні поступово збільшувати навантаження - тобто інтенсивність та час їзди на велосипеді. Не перестарайтеся, щоб не перевантажити, м'язи стегна.  
     У цій статі хотів би поділиться досвідом застосування велосипеда для схуднення і не тільки. Одного разу  спостерігав, як жінка каталася я б сказав тренувалася на велосипеді по біговій доріжці стадіону. Намотувала кола, раз за разом. Була одягнена досить тепло, хоча на вулиці було 22 градуси тепла, напевно, основна мета все таки була схуднення. Покатавшись так з пів години зупинилася і зробила кілька вправ на руки. На цьому все й закінчилося.
Як що ви часто тренуєтесь і відчували спрагу та намагалися її подолати за допомогою різних напитків то ця стаття для вас! Ви будете дуже здивовані що у магазині можна знайти для такої ситуації щось більш ефективне аніж газовані напитки. Молочні продукти можуть бути більш ефективним засобом відновлення рідини в організмі під час фізичних навантажень, ніж спеціальні спортивні напої. До такого висновку прийшли вчені Університету Гріффіта, одного з провідних спортивних університетів Австралії.
Мабуть кожен з вас задавався питанням, скільки зірочок на велосипеді який я хочу придбати і чому їх так багато? Отже за звичай з переді 3 а позаду 6-7 і того майже 18-21 або і більше «передач». Щоб розібратись у цій кількості передач почну з самого кінця! Оптимальна кількість оборотів педалі у хв. при їзді на велосипеді складає біля 90 об\хв.
Сторінка 1 із 3

Вас можуть зацікавити

  • MTB велосипеди 26
  • MTB велосипеди 27.5
  • MTB велосипеди 29
7 300 грн.
Кількість:
14 750 грн.
Кількість:
11 990 грн.
Кількість:
12 900 грн.
Кількість:
14 700 грн.
Кількість:
9 390 грн.
Кількість:
11 500 грн.
Кількість:
Top