Ваша корзина
0 товарів - 0,00 грн.
Ваша корзина поки що пуста!
Ваш продукут Ціна

tel(096) 93 96 403kievstar viber logo

Ремонт велосипеда

Каретка (англ. bottom bracket) — это узел велосипеда, обеспечивающий соединение системы с рамой и ее свободное вращение с помощью подшипников (как правило, картриджных). Каретка ввинчивается или запрессовывается в кареточный стакан рамы. Отдельно можно выделить эксцентриковые каретки — они могут смещаться в кареточном стакане рамы с целью натяжения цепи на синглспиде или на велосипеде с планетарной втулкой. Требуют специальной рамы.  
Як часто треба мити велосипед? Напевно кожен задавався таким питанням, а як часто треба мити велосипед та й взагалі для чого його мити після 4 см бруд сам відпаде! Так звичайно. Але основна потреба у митті велосипеда полягає у тому що миючи його ми його ще і оглядаємо, якщо зовнішній вигляд не має суттєвого значення, то безпека дуже важлива.
Троса і обплетення «Міцність цілого визначається надійністю найслабшої ланки ». Народна мудрість Цією простою мудрістю часто нехтують. Дійсно, якісь «копійчані» тросики і обплетення (сорочки) порівняно з цінними і дорогими компонентами приводу виглядають як дрібниці життя. Вартість їх може відрізнятися на порядки! Наприклад, задній перемикач запросто може потягнути на 500-900 гривнів, а хороший комплект «потяжки» - троса, обплетення і наконечники - полегшить гаманець на 100-150гривнів. Але від правильного вибору, вмілої проводки і догляду за цим «компонентом» залежить робота приводу, чіткість перемикання передач і, що важливо, гальмують або не гальмують гальма!
Як змусити замовчати дискові тормоза вашого велосипеда У житті кожного траплявся такий день, коли гальма починали вищати, як мавпочки, і, звичайно, що вам таке не сподобалось, подібний звук може зіпсувати вам прогулянку на велосипеді - або, що ще гірше, розповісти про ваше місцезнаходження лісникам, що знаходяться поблизу, які не так вже доброзичливо відносяться до велосипедистів. Перш, ніж ви почнете сердитися самі або розсердите кого-небудь, змусити замовкнути ваші гальма, слідуючи порадам Tech Tuesday від Pinkbike.
Вам цікаво з чого складається амортизуюча вилка гірського велосипеда? Цей малюнок надасть вам загальне поняття про комплектуючі стандартної простої амортизуючої вилки гірського велосипеда
Данный текст является значительно дополненным и переработанным переводом главы из книги «The Art Of Wheelbuilding» известнейшего швейцарского веломеханика Герда Шренера (Gerd Schraner). Герд собирает и проектирует колеса уже больше 45 лет для множества как MTB, так и трековых чемпионов мира, в настоящее время работает техническим консультантом в DT SWISS. Вcя книга это небольшие заметки-параграфы, поскольку издание собиралось именно на базе пометок Герда сделанных по ходу работы. Мы постарались сохранить структуру изложения придав нашим дополнениям форму текста-оригинала.
Сторінка 1 із 2

Вас можуть зацікавити

  • MTB велосипеди 26
  • MTB велосипеди 27.5
  • MTB велосипеди 29
7 300 грн.
Кількість:
14 750 грн.
Кількість:
11 990 грн.
Кількість:
12 900 грн.
Кількість:
14 700 грн.
Кількість:
9 390 грн.
Кількість:
11 500 грн.
Кількість:
Top