Ваша корзина
0 товарів - 0,00 грн.
Ваша корзина поки що пуста!
Ваш продукут Ціна

tel(098) 190 83 21kievstar viber logo-велосипеди.

          (099) 072 43 17 mts icon viber logo- одяг, взуття.

Вівторок, 16 грудня 2014 18:38

Як часто треба мити велосипед?

Напевно кожен задавався таким питанням, а як часто треба мити велосипед та й взагалі для чого його мити після 4 см бруд сам відпаде! Так звичайно. Але основна потреба у митті велосипеда полягає у тому що миючи його ми його ще і оглядаємо, якщо зовнішній вигляд не має суттєвого значення, то безпека дуже важлива.

Середа, 05 листопада 2014 19:31

Троса і обплетення

«Міцність цілого визначається надійністю найслабшої ланки ». Народна мудрість

Цією простою мудрістю часто нехтують. Дійсно, якісь «копійчані» тросики і обплетення (сорочки) порівняно з цінними і дорогими компонентами приводу виглядають як дрібниці життя. Вартість їх може відрізнятися на порядки! Наприклад, задній перемикач запросто може потягнути на 500-900 гривнів, а хороший комплект «потяжки» - троса, обплетення і наконечники - полегшить гаманець на 100-150гривнів. Але від правильного вибору, вмілої проводки і догляду за цим «компонентом» залежить робота приводу, чіткість перемикання передач і, що важливо, гальмують або не гальмують гальма!

Субота, 08 грудня 2012 11:30

Як змусити замовчати дискові тормоза вашого велосипеда

У житті кожного траплявся такий день, коли гальма починали вищати, як мавпочки, і, звичайно, що вам таке не сподобалось, подібний звук може зіпсувати вам прогулянку на велосипеді - або, що ще гірше, розповісти про ваше місцезнаходження лісникам, що знаходяться поблизу, які не так вже доброзичливо відносяться до велосипедистів. Перш, ніж ви почнете сердитися самі або розсердите кого-небудь, змусити замовкнути ваші гальма, слідуючи порадам Tech Tuesday від Pinkbike.

Media

Субота, 03 листопада 2012 00:00

Вам цікаво з чого складається амортизуюча вилка гірського велосипеда? як зроблена амортизуюча вилка гірського велосипеда

Цей малюнок надасть вам загальне поняття про комплектуючі стандартної простої амортизуючої вилки гірського велосипеда

Середа, 11 лютого 2015 16:48

Сучасні технології надають всім велосипедистам в наш час доступ до величезної кількості різноманітних параметрів, які є дуже корисними і необхідними. Тому не дивно, що використання смартфонів для отримання різних даних стає все більш популярним і затребуваним. Хоча, з іншого боку, велосипедного комп'ютера все ще є що запропонувати.

Перед покупкою велокомпьютера варто задати самому собі кілька запитань:

Середа, 28 січня 2015 09:21

АЛЮМІНІЙ, а вірніше його сплави, на сьогодні є самим поширеним матеріалом для виготовлення рам. Не дивно: на виході з тайванського заводу прості алюмінієві рами можуть коштувати 25 доларів.

Якщо подивитися на характеристики алюмінію і його сплавів, то ми бачимо, що більшість з тих, що цікаві нам, набагато гірші, ніж у сталі. Чому тоді літаки і космічні кораблі роблять із сплавів алюмінія? Вага - головний козир «крилатого» металу (так іноді називають алюміній). У «солідної» сталі питома вага 7,85 грам на один кубічний сантиметр, а в алюмінію - всього 2,7 грама. Тому зіставлення його властивостей до ваги дає помітно кращі результати, ніж у сталі.

Вівторок, 29 квітня 2014 22:21

Наверно мало кто в наше время не слышал про отдельный подвид горного велосипеда, в народе называемый найнер (англ. 29′er — twenty-niner). Отличается он от нормального мтб размером колес — вместо старых проверенных 26-ти дюймов у него их 29.

Сразу возникает вопрос — что это за зверь, с чем его едят и стоит ли обращать внимание при выборе велосипеда. Вокруг найнеров с самого начала ходило много слухов и мифов, как абсурдных, так и имеющих под собой основание.

Например, одним из аргументов критиков был якобы медленный разгон найнеров, ведь чем больше диаметр колеса, тем больше инерция и вес. Так же фанаты традиционных мтб во весь голос говорили о неуклюжести найнеров, о их ограниченной маневренности.

Середа, 31 жовтня 2012 19:56

Обзор Strida 5.2

Сандерс в 1985 - Стрида еще неуклюжий дипломный проект, но все основные черты велосипеда уже присутствуют.

Strida, это собирательное название серии велосипедов, главная отличительная черта которых, складывающаяся треугольная рама. Первая версия велосипеда была запущена аж в 1987 году (концепт был сделан в 85), ее изобретатель, англичанин Майк Сандерс, не скрывает, что разрабатывал концепт городского велосипеда оглядываясь на общие идеи складных детских колясок и инвалидных кресел. За 23 года общий дизайн велосипеда не изменился, постоянным улучшениям из поколения в поколение подвергались лишь отдельные узлы и компоненты и владелец первой неуклюжей версии Стриды, да даже прототипа, найдись такой. без труда разберется с представителями 5 поколения.

Неділя, 20 травня 2018 20:19

Екстремальне катання на байці, так чи інакше, пов'язане з високою небезпекою і ризиком. Кожен раз, сідаючи на велосипед, і роблячи трюк, ви ризикуєте отримати серйозну травму, наслідки якої можуть бути не передбачувані ...

У світі екстриму такі випадки не рідкість багато професійних райдерів надовго втрачають можливість кататися, а деякі залишаються інвалідами назавжди.

Здавалося б, що травми, це доля тільки професійних спортсменів і екстремалів, але практика показала що серед любителів такі випадки трапляється не менше, а то і більше.

У більшості випадків, падіннями страждають недосвідчені новачки, які недавно катаються і тільки освоюють ази майстерності — навчаються в велоекстрімі .

Вівторок, 10 квітня 2018 00:00

Нові дослідження показують, що їзда на велосипеді покращує сексуальне життя для жінок
Чим більше жінка їздить на своїх велосипеді, тим кращим буде їх сексуальне життя. Це підтверджується дослідженням Каліфорнійського університету, опублікованим у науковому журналі Journal of Sexual Medicine. Все більше жінок катаються на велосипеді

Вівторок, 16 червня 2015 00:00

Велоспорт є відмінним засобом, щоб привести в тонус м'язи ніг та сідниць а також як засіб боротьби з целюлітом. Залежно від вашого фізичного стану  ви повинні поступово збільшувати навантаження - тобто інтенсивність та час їзди на велосипеді. Не перестарайтеся, щоб не перевантажити, м'язи стегна.  

Понеділок, 15 червня 2015 10:29

     У цій статі хотів би поділиться досвідом застосування велосипеда для схуднення і не тільки. Одного разу  спостерігав, як жінка каталася я б сказав тренувалася на велосипеді по біговій доріжці стадіону. Намотувала кола, раз за разом. Була одягнена досить тепло, хоча на вулиці було 22 градуси тепла, напевно, основна мета все таки була схуднення. Покатавшись так з пів години зупинилася і зробила кілька вправ на руки. На цьому все й закінчилося.

Вас можуть зацікавити

  • MTB велосипеди 26
  • MTB велосипеди 27.5
  • MTB велосипеди 29
7 300 грн.
Кількість:
14 750 грн.
Кількість:
11 990 грн.
Кількість:
12 900 грн.
Кількість:
14 700 грн.
Кількість:
9 390 грн.
Кількість:
11 500 грн.
Кількість:

Візьміть також взуття для їзди на велосипеді зі скидкою

  • Кросівки та кеди
1 590 грн.
Кількість:
900 грн.
Кількість:
1 490 грн.
Кількість:
1 790 грн.
Кількість:
1 890 грн.
Кількість:
1 300 грн.
Кількість:
1 150 грн.
Кількість:
1 120 грн.
Кількість:
1 590 грн.
Кількість:
1 220 грн.
Кількість:
Top