Тільки у нас!

Доставка зібраного велосипеда до підїзду !*

*У Львові, Франківську та області.

Вівторок, 16 грудня 2014 16:38

Як часто треба мити велосипед?

Напевно кожен задавався таким питанням, а як часто треба мити велосипед та й взагалі для чого його мити після 4 см бруд сам відпаде! Так звичайно. Але основна потреба у митті велосипеда полягає у тому що миючи його ми його ще і оглядаємо, якщо зовнішній вигляд не має суттєвого значення, то безпека дуже важлива.

Середа, 05 листопада 2014 17:31

Троса і обплетення

«Міцність цілого визначається надійністю найслабшої ланки ». Народна мудрість

Цією простою мудрістю часто нехтують. Дійсно, якісь «копійчані» тросики і обплетення (сорочки) порівняно з цінними і дорогими компонентами приводу виглядають як дрібниці життя. Вартість їх може відрізнятися на порядки! Наприклад, задній перемикач запросто може потягнути на 500-900 гривнів, а хороший комплект «потяжки» - троса, обплетення і наконечники - полегшить гаманець на 100-150гривнів. Але від правильного вибору, вмілої проводки і догляду за цим «компонентом» залежить робота приводу, чіткість перемикання передач і, що важливо, гальмують або не гальмують гальма!

Субота, 08 грудня 2012 09:30

Як змусити замовчати дискові тормоза вашого велосипеда

У житті кожного траплявся такий день, коли гальма починали вищати, як мавпочки, і, звичайно, що вам таке не сподобалось, подібний звук може зіпсувати вам прогулянку на велосипеді - або, що ще гірше, розповісти про ваше місцезнаходження лісникам, що знаходяться поблизу, які не так вже доброзичливо відносяться до велосипедистів. Перш, ніж ви почнете сердитися самі або розсердите кого-небудь, змусити замовкнути ваші гальма, слідуючи порадам Tech Tuesday від Pinkbike.

Схоже відео

Середа, 11 лютого 2015 14:48

Сучасні технології надають всім велосипедистам в наш час доступ до величезної кількості різноманітних параметрів, які є дуже корисними і необхідними. Тому не дивно, що використання смартфонів для отримання різних даних стає все більш популярним і затребуваним. Хоча, з іншого боку, велосипедного комп'ютера все ще є що запропонувати.

Перед покупкою велокомпьютера варто задати самому собі кілька запитань:

Середа, 28 січня 2015 07:21

АЛЮМІНІЙ, а вірніше його сплави, на сьогодні є самим поширеним матеріалом для виготовлення рам. Не дивно: на виході з тайванського заводу прості алюмінієві рами можуть коштувати 25 доларів.

Якщо подивитися на характеристики алюмінію і його сплавів, то ми бачимо, що більшість з тих, що цікаві нам, набагато гірші, ніж у сталі. Чому тоді літаки і космічні кораблі роблять із сплавів алюмінія? Вага - головний козир «крилатого» металу (так іноді називають алюміній). У «солідної» сталі питома вага 7,85 грам на один кубічний сантиметр, а в алюмінію - всього 2,7 грама. Тому зіставлення його властивостей до ваги дає помітно кращі результати, ніж у сталі.

Вівторок, 29 квітня 2014 19:21

Наверно мало кто в наше время не слышал про отдельный подвид горного велосипеда, в народе называемый найнер (англ. 29′er — twenty-niner). Отличается он от нормального мтб размером колес — вместо старых проверенных 26-ти дюймов у него их 29.

Сразу возникает вопрос — что это за зверь, с чем его едят и стоит ли обращать внимание при выборе велосипеда. Вокруг найнеров с самого начала ходило много слухов и мифов, как абсурдных, так и имеющих под собой основание.

Например, одним из аргументов критиков был якобы медленный разгон найнеров, ведь чем больше диаметр колеса, тем больше инерция и вес. Так же фанаты традиционных мтб во весь голос говорили о неуклюжести найнеров, о их ограниченной маневренности.

Вівторок, 16 червня 2015 00:00

Велоспорт є відмінним засобом, щоб привести в тонус м'язи ніг та сідниць а також як засіб боротьби з целюлітом. Залежно від вашого фізичного стану  ви повинні поступово збільшувати навантаження - тобто інтенсивність та час їзди на велосипеді. Не перестарайтеся, щоб не перевантажити, м'язи стегна.   А для цьогоо застосовуємо легшу передачу і більше педалюємо - про що у попередній статі. На відміну від того, що ви б могли подумати, у їзді на велосипеді беруть участь також мязи рук і черевного пресу. Можлио не  так виражено, тому що ці м'язи повинні нести тільки навантаження від водіння та вібрації на кермі.

Понеділок, 15 червня 2015 07:29

     У цій статі хотів би поділиться досвідом застосування велосипеда для схуднення і не тільки. Одного разу  спостерігав, як жінка каталася я б сказав тренувалася на велосипеді по біговій доріжці стадіону. Намотувала кола, раз за разом. Була одягнена досить тепло, хоча на вулиці було 22 градуси тепла, напевно, основна мета все таки була схуднення. Покатавшись так з пів години зупинилася і зробила кілька вправ на руки. На цьому все й закінчилося.

Понеділок, 16 лютого 2015 11:16

Як що ви часто тренуєтесь і відчували спрагу та намагалися її подолати за допомогою різних напитків то ця стаття для вас! Ви будете дуже здивовані що у магазині можна знайти для такої ситуації щось більш ефективне аніж газовані напитки.

Молочні продукти можуть бути більш ефективним засобом відновлення рідини в організмі під час фізичних навантажень, ніж спеціальні спортивні напої. До такого висновку прийшли вчені Університету Гріффіта, одного з провідних спортивних університетів Австралії.

Останні переглянуті

Контакти

tel (+38) 098-19-08-321 kievstar
 

Email: velolviv_zkaz@ukr.net

Top