Ваша корзина
0 товарів - 0,00 грн.
Ваша корзина поки що пуста!
Ваш продукут Ціна

tel(096) 93 96 403kievstar viber logo

Понеділок, 16 липня 2018 08:23

Каретка (англ. bottom bracket) — это узел велосипеда, обеспечивающий соединение системы с рамой и ее свободное вращение с помощью подшипников (как правило, картриджных). Каретка ввинчивается или запрессовывается в кареточный стакан рамы. Отдельно можно выделить эксцентриковые каретки — они могут смещаться в кареточном стакане рамы с целью натяжения цепи на синглспиде или на велосипеде с планетарной втулкой. Требуют специальной рамы.  

Вівторок, 16 грудня 2014 18:38

Як часто треба мити велосипед?

Напевно кожен задавався таким питанням, а як часто треба мити велосипед та й взагалі для чого його мити після 4 см бруд сам відпаде! Так звичайно. Але основна потреба у митті велосипеда полягає у тому що миючи його ми його ще і оглядаємо, якщо зовнішній вигляд не має суттєвого значення, то безпека дуже важлива.

Середа, 05 листопада 2014 19:31

Троса і обплетення

«Міцність цілого визначається надійністю найслабшої ланки ». Народна мудрість

Цією простою мудрістю часто нехтують. Дійсно, якісь «копійчані» тросики і обплетення (сорочки) порівняно з цінними і дорогими компонентами приводу виглядають як дрібниці життя. Вартість їх може відрізнятися на порядки! Наприклад, задній перемикач запросто може потягнути на 500-900 гривнів, а хороший комплект «потяжки» - троса, обплетення і наконечники - полегшить гаманець на 100-150гривнів. Але від правильного вибору, вмілої проводки і догляду за цим «компонентом» залежить робота приводу, чіткість перемикання передач і, що важливо, гальмують або не гальмують гальма!

Субота, 08 грудня 2012 11:30

Як змусити замовчати дискові тормоза вашого велосипеда

У житті кожного траплявся такий день, коли гальма починали вищати, як мавпочки, і, звичайно, що вам таке не сподобалось, подібний звук може зіпсувати вам прогулянку на велосипеді - або, що ще гірше, розповісти про ваше місцезнаходження лісникам, що знаходяться поблизу, які не так вже доброзичливо відносяться до велосипедистів. Перш, ніж ви почнете сердитися самі або розсердите кого-небудь, змусити замовкнути ваші гальма, слідуючи порадам Tech Tuesday від Pinkbike.

Media

Середа, 11 липня 2018 20:02

Камера (англ. Inner tube)) — частина колеса, що представляє собою еластичний балон тороидальной форми з уклеєним ніпелем, що містить в собі повітря під тиском. Камера сама по собі не здатна утримувати тиск, що використовується в велосипедному колесі, це завдання виконує шина.

Середа, 11 липня 2018 14:18

Выбор Велосипеда

Вообще велосипед лучше собирать самому если конечно уметь это делать поэтому для начала

Неплохо купить Целый велосипед и при покупки велосипеда лучше сразу купить набор инструментов ибо в комплекте к велосипеду ничего не идёт

Середа, 11 липня 2018 13:25

Тормоз (англ. bicycle brake) — это устройство, позволяющее велосипеду снижать скорость и останавливаться. В разное время на велосипедах использовались различные типы тормозов, которые можно свести к трем классам: ободные, дисковые и барабанные. В свою очередь, привод тормозов может быть механическим или гидравлическим.

Неділя, 08 липня 2018 11:17

Выбираем велосипедный фонарь

Многие сталкиваются с массой непонятных слов и технических терминов при выборе фонарика. Мы собрали все самые популярные вопросы и попытались ответить на них в простой и доступной форме, причем не так важно, нужен вам велосипедный, налобный фонарик или светодиодный фонарь для охоты.

Неділя, 20 травня 2018 20:19

Екстремальне катання на байці, так чи інакше, пов'язане з високою небезпекою і ризиком. Кожен раз, сідаючи на велосипед, і роблячи трюк, ви ризикуєте отримати серйозну травму, наслідки якої можуть бути не передбачувані ...

У світі екстриму такі випадки не рідкість багато професійних райдерів надовго втрачають можливість кататися, а деякі залишаються інвалідами назавжди.

Здавалося б, що травми, це доля тільки професійних спортсменів і екстремалів, але практика показала що серед любителів такі випадки трапляється не менше, а то і більше.

У більшості випадків, падіннями страждають недосвідчені новачки, які недавно катаються і тільки освоюють ази майстерності — навчаються в велоекстрімі .

Вівторок, 10 квітня 2018 00:00

Нові дослідження показують, що їзда на велосипеді покращує сексуальне життя для жінок
Чим більше жінка їздить на своїх велосипеді, тим кращим буде їх сексуальне життя. Це підтверджується дослідженням Каліфорнійського університету, опублікованим у науковому журналі Journal of Sexual Medicine. Все більше жінок катаються на велосипеді

Вівторок, 16 червня 2015 00:00

Велоспорт є відмінним засобом, щоб привести в тонус м'язи ніг та сідниць а також як засіб боротьби з целюлітом. Залежно від вашого фізичного стану  ви повинні поступово збільшувати навантаження - тобто інтенсивність та час їзди на велосипеді. Не перестарайтеся, щоб не перевантажити, м'язи стегна.  

Понеділок, 15 червня 2015 10:29

     У цій статі хотів би поділиться досвідом застосування велосипеда для схуднення і не тільки. Одного разу  спостерігав, як жінка каталася я б сказав тренувалася на велосипеді по біговій доріжці стадіону. Намотувала кола, раз за разом. Була одягнена досить тепло, хоча на вулиці було 22 градуси тепла, напевно, основна мета все таки була схуднення. Покатавшись так з пів години зупинилася і зробила кілька вправ на руки. На цьому все й закінчилося.

Вас можуть зацікавити

  • MTB велосипеди 26
  • MTB велосипеди 27.5
  • MTB велосипеди 29
7 300 грн.
Кількість:
14 750 грн.
Кількість:
11 990 грн.
Кількість:
12 900 грн.
Кількість:
14 700 грн.
Кількість:
9 390 грн.
Кількість:
11 500 грн.
Кількість:
Top